HATAY KUMLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe milli Eğitim Müdürümüzün 2. Dönem Mesajı

İlçe milli Eğitim Müdürümüzün 2. Dönem Mesajı

Temel becerileri kazanmış, teknolojik ve bilimsel yenilikleri takip edebilen, milli ve manevi değerlerimize bağlı, evrensel değerleri tanıyan, güçlü Türkiye´nin hizmetkârı, her bakımdan sağlıklı ve eğitimli nesiller yetiştirmek için bu dönem de geçmiş dönemden daha fazla gayret ederek çalışmalarımıza devam edeceğiz. "Bir ayağı kültürel-manevi değerlerine sabit, diğer ayağı dünyayı dolaşabilen" bir nesil yetiştirme hedefimizi gerçekleştirme sorumluluğunu üstlenirken en büyük güvencemiz, İlçemizde görev yapan dinamik ve heyecanlı öğretmen kadromuz ve donanımlı yöneticilerimizdir" ifadelerini kullandı.
"İlçemizi eğitim-öğretim alanında ileri noktalara taşıyacağımıza inanıyorum"
              Hiçbir zaman büyük ve güçlü Türkiye´nin bir parçası olunduğunu unutmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. "Bakanlığımızın eğitim vizyonu çerçevesinde, yerel değerlerimize saygılı, sorun çözmeye odaklı, istişareye dayalı bir yönetim sergileme gayreti içinde olacağız. Kaybedecek bir insanımızın, kaybedecek bir saniyemizin olmadığı şuuru ile fedakâr öğretmenlerimiz ve onlara liderlik eden değerli yöneticilerimiz ile birlikte Kumlu’muzu eğitim-öğretim alanında ileri noktalara taşıyacağımıza inanıyorum. Akademik başarısı yüksek ve 2023 vizyonunu gerçekleştirmiş bir Kumlu , tüm eğitimcilerin ortak idealidir"
               "İkinci dönemle birlikte yönetici, öğretmen, eğitim çalışanları ve velilerimizle uyum içinde bizlere emanet edilen evlatlarımızı geleceğe hazırlamak ve onların geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlamak yegane hedefimizdir. Saygıdeğer veliler; bizler, sizin bize emanet ettiğiniz evlatlarınızı kendi evlatlarımız bilerek onları en verimli ve en sağlıklı şekilde hayata hazırlamayı görev addediyoruz. Eğitimin temellerinin atıldığı aile olarak çocuğunuza olan ilginiz ve göstereceğiniz hassasiyet çok önemlidir. Bu anlamda okulla ve öğretmenle sürekli irtibat halinde olmanızı bekliyoruz."

 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının 2. Dönemi 06 Şubat 2017 günü başlıyor. Öncelikle yeni dönemin tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz için başarılı bir şekilde geçmesini temenni ediyorum.

FEVZİ ÇAKMAK MAH. METİN YAYAN 1 SK. KUMLU NENE HATUN ANAOKULU BLOK NO 5 KUMLU / HATAY - 0 (326) 461 24 96

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.