HATAY
KUMLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Regaip Kandili Mesajı
![Regaip Kandili Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_23190319_20150211_154329.jpg)
Üç aylar olarak bilinen Recep, Şaban, Ramazan ayları manevi yönden daha önemli ve hayırlıdır. Recep ayının ilk Cuma gecesi Regaip kandilidir. Yani bu gece ALLAH´ın rahmet ve bağışlamasının bol olduğu gecedir. Edilen dualar, tövbeler bu gece kabul olunur. Milletimizin birlik, beraberliğinin pekişmesi ve dualarda buluşmak ümidiyle kandilimiz mübarek olsun..